ANA SAYFA YAŞAM SEÇENEKLERİ GALERİ MEDYA BATIŞEHİR ÖZEL İLETİŞİM
ENGLISH العربية

Batışehir Özel

Türkiye’nin ilk Radisson Blu Residence’ı Batışehir’de!

Radisson Blu markasının Türkiye’de açılan ilk rezidansı olan ‘’Radisson Blu Residence İstanbul Batışehir’’; 23 ile 125 metrekare arasında 1+0’dan 3+1’e değişen 171 adet hotel apartments konseptli rezidanstan oluşuyor. Sahip olduğu proje ve sosyal alan özellikleriyle Türkiye’nin karma yatırımlar alanında örnek gösterilen projesi Batışehir’in içerisinde konumlandırılan, özellikle iş amaçlı seyahatler ve kısa süreli konaklamalarda otel konforu sunan ‘’Radisson Blu Residence İstanbul Batışehir’’de; SPA, 24 saat hizmet veren restoranlar, bar, yüksek hızlı internet, 4 adet toplantı salonu, spor salonu ve otopark alanları yer alıyor.

Four Points By Sheraton Otel

Batışehir’in içerisinde açılan 144 odalı Four Points by Sheraton Otel sayesinde önemli misafirlerinizi en üst standartlardaki özellikleriyle şehir oteli konforunda ağırlayabilirsiniz. Ayrıca Atatürk Havalimanı ve merkezi lokasyonlara yakınlığıyla da konaklamak için eşsiz bir mekan.

Eğitim gelecek ise Doğa Koleji Batışehir’de!

Nitelikli bir projede geleceğe yatırım her zaman önemlidir. Çocuklarınız, Batışehir’de Türkiye’nin eğitimdeki lideri Doğa Koleji ile hayata bir sıfır önde başlıyor. Doğa Koleji’nin lider eğitim modeli sayesinde yarına büyük adımlarla ilerleyen çocuklarımız; sadece ev ile okul arasındaki zamanı değil, güzel bir geleceği de kazanıyor. Batışehir projesi içinde yer alan Doğa Koleji ile en uzak konut arasında bulunan mesafe 800 metredir.

Size dolu dolu bir yaşam sunmak, bizim için büyük bir zevk. Ünlü markalar, keyif ve siz aynı caddede olacaksınız.

Alışveriş keyfini yaşamak ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için Batışehir’in alışveriş caddesine uğramanız yeterli olacak. Sadece Batışehir’e değil; tüm İstanbul’a açık olacak bu cadde, TEM Otoyolu’nun yanında Batışehir boyunca uzanan hareketli bir meydana sahip olacak.
Birkaç adımda prestijli bir alışveriş caddesi karşınızda
Seçkin markalarımız ile size geniş bir yelpaze sunuyoruz. Batışehir alışveriş caddesi içerisinde 121 farklı mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.
© Copyright 2020 BATIŞEHİR Kişisel Verilerin Korunması | Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları | Çerez Politikaları
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.